Interiér rodinného domu v Brně-Lelekovicích

hruba-lelekovice

Na počátku byla zděná hrubá stavba o obytné ploše 150 metrů čtverečních, s jednoduchou dispozicí, standardním konstrukčním řešením i materiály. Majitel měl hlavní přání - jednoduché a funkční bydlení za rozumnou cenu. Nejprve bylo nutné v domě provést věškeré instalační práce, zbudovat rozvody vody, topení, plynu a elektřiny. V další etapě byly provedeny podlahové betonové potěry, vnitřní omítky a sádrokartonové podhledy.


sam 0017

Koupelny, obklady, dlažby

V domě byly zbudovány dvě koupelny, jedna větší, s oddělenou toaletou v přízemí, druhá menší v podkroví. Dále byly provedeny dlažby v kuchyni, chodbě a technické místosti. V dalších obytných pokojích byla položena laminátová plovoucí podlaha, která sjednocuje celý interiér. Speciálním přáním zákazníka byly obložkové zárubně a dveře z masivu, které dodávají celému prostoru přirozený vzhled. V závěru byla usazena kuchyňská linka a krbová kanma, která jsou spolu s obložením komínu z umělého kamene, dominantou obývacího pokoje.


Prohlédněte si celou fotogalerii z této realizace. Pokud si butete přát vidět naši práci na vlastní oči, neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní informace
  • Baumistav s.r.o.
  • Ing. Michal Baumann
  •  
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 04827180

Potřebujete pomoc? Napište nám!
E-mailová adresa:
Vaše zpráva:
Opište, prosím, kód:
whiny