Rekonstrukce bytu 3+1 v Brně

byt-kralovo-pole-1

Panelový byt 3+1 byl pro mladý pár jasnou volbou. Poskytoval dostatek prostoru za rozumnou cenu. Již při první návštěvě však bylo jasné, že tento několik desítek let starý byt už má svoje za sebou a bude potřebovat generální opravu, kterou jsme museli stihnout tak, aby se s novým potomkem nastěhovali rovnou do nového bytu.


byt-kralovo-pole-2

Omítky, jádro, elektroinstalace..

Nejprve bylo potřeba vyklidit veškeré původní vybavení, vybourat staré umakartové jádro, odstranit starou malbu a omítku. V celém bytě byla provedena nová elektroinstalace, nové rozvody vody a plynu. Následně bylo vyzděno nové bytové jádro s jednoduchou barevnou kombinací obkladů a dlažby.


byt-kralovo-pole-3

...podlahy, dveře, kuchyně

Na řadu přišlo vystěrkování všech zdí sádrovou omítkou a následná výmalba, kdy celému bytu dominuje bílá, zelená a oranžová barva.

Co se týče podlahy, chtěli jsme všechny prostory opticky propojit, a proto bylo v celém bytě položeno marmoleum v imitaci dřeva. Nakonec byly osazeny všechny dveře včetně obložkových zárubní a namontována kuchyňská linka. Celá rekonstrukce trvala díky důkladné přípravě pouhé čtyři týdny.

Dlaší fotografie z této přestavby si můžete prohlédnout ve fotogalerii rekonstrukce bytů.

Kontaktní informace
  • Baumistav s.r.o.
  • Ing. Michal Baumann
  •  
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 04827180

Potřebujete pomoc? Napište nám!
E-mailová adresa:
Vaše zpráva:
Opište, prosím, kód:
twzoq